Náš tým vedoucích 2018

 
 
David Vašek - hlavní táborový vedoucí + dozor u vody
 
 
 
 
Jindřich Bureš - zástupce hlavního táborového vedoucího + dozor u vody
 
 
 
 
Barbora Vašková - táborový hospodář
 
 
 
 
 
 
Jan Salava - dozor u vody
 
 
 
 
 
 
Tomáš Měcháčekdozor u vody
 
 
 
 
 
 
Eva Měcháčková  - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
 
František Pavlík - táborový vedoucí + dozor u vody + fotograf
 
 
 
 
Jitka Pavlíková - velitel táborové kuchyně Šupina
 
 
 
Terka Lošťáková - 1.pomocník táborové kuchyně 
 
 
 
 
 
Honza Pavlík - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
 
Michal Fojt -  táborový zdravotník + fotograf
 
 
 
 
 
 
Jakub Cikryt - oddílový táborový vedoucí
 
 
Petr Jan Mlýnský - oddílový táborový vedoucí
 
 
Aleš Ondrák - oddílový táborový vedoucí
 
 
Silva Ondráková- oddílový táborový vedoucí
 
 
 
Roman Burian - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
Petra Tomčalová- oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
Bronislav Košťál - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
David Vašek - hlavní táborový vedoucí + dozor u vody
 
 
 
 
 
 
Jindřich Bureš - zástupce hlavního táborového vedoucího + dozor u vody
 
 
 
 
Barbora Vašková - táborový hospodář
 
 
 
 
 
Jan Salava - logistika materiálního zajištění + dozor u vody
 
 
 
 
 
František Pavlík - táborový vedoucí + dozor u vody + fotograf
 
 
 
 
Jitka Pavlíková - velitel táborové kuchyně MasterChef Tovačov
 
 
 
Terka Lošťáková - 1.pravá ruka MasterChefa 
 
 
 
 
Kristýna Gojová - 2.pravá ruka MasterChefa
 
 
 
 
Michal Fojt -  táborový zdravotník + fotograf
 
 
 
 
Martin Novotný - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
Jakub Cikryt - oddílový táborový vedoucí
 
 
David Vašek - hlavní táborový vedoucí + dozor u vody
 
 
 
 
Jindřich Bureš - zástupce hlavního táborového vedoucího + dozor u vody
 
 
 
 
Barbora Vašková - táborový hospodář
 
 
 
 
 
 
Jan Salava - dozor u vody
 
 
Tomáš Měcháčekdozor u vody
 
Roman Olejník dozor u vody
 
 
 
 
František Pavlík - táborový vedoucí + dozor u vody + fotograf
 
 
 
 
Jitka Pavlíková - velitel táborové kuchyně Šupina
 
 
 
Terka Lošťáková - 1.pomocník táborové kuchyně 
 
 
 
 
Kristýna Gojová - 2.pomocník táborové kuchyně
 
 
Honza Pavlík - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
 
Michal Fojt -  táborový zdravotník + fotograf
 
 
 
 
Martin Novotný - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
Jakub Cikryt - oddílový táborový vedoucí
 
 
Petr Jan Mlýnský - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
 
 
David Vašek - hlavní táborový vedoucí + dozor u vody
 
 
 
 
 
 
Jindřich Bureš - zástupce hlavního táborového vedoucího + dozor u vody
 
 
 
 
Barbora Vašková - táborový hospodář
 
 
 
 
 
Jan Salava - logistika materiálního zajištění + dozor u vody
 
 
 
 
 
František Pavlík - táborový vedoucí + dozor u vody + fotograf
 
 
 
 
Jitka Pavlíková - velitel táborové kuchyně MasterChef Tovačov
 
 
 
Terka Lošťáková - 1.pravá ruka MasterChefa 
 
 
 
 
Kristýna Gojová - 2.pravá ruka MasterChefa
 
 
 
 
Michal Fojt -  táborový zdravotník + fotograf
 
 
 
 
Martin Novotný - oddílový táborový vedoucí
 
 
 
 
 
Jakub Cikryt - oddílový táborový vedoucí